Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

  • Paskelbė : Mokyklos administracija
  • Paskelbta: 2024-03-18
  • Kategorija: Pranešimai

Vasario pabaigoje dvi mūsų progimnazijos mokinės Emilija Čekavičiūtė (8e) ir Karilė Matuzonytė (6b) dalyvavo Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Kas kalba many už mane...“, kuris vyko Žemynos progimnazijoje. Skaitovus, gausiai susirinkusius iš skirtingų Vilniaus mokyklų, vertino humanitarinių mokslų daktarė Danutė Vaigauskaitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Elvyra Kasperavičienė bei humanitarinių mokslų daktaras, vaikų literatūros tyrinėtojas, vertėjas, vadovėlių autorius Kęstutis Urba.

Miesto meninio skaitymo konkurse mokinės klausėsi raiškiai skaitomų lietuvių autorių prozos ir poezijos tekstų, iš vertintojų gavo vertingų patarimų, kaip kalbėti aiškiai, suprantamai ir paveikiai. Konkurso rėmėjai visus skaitovus pradžiugino įsteigtomis dovanomis.

Vaikų literatūros tyrinėtojas Kęstutis Urba pasidžiaugė, kad mokiniai renkasi deklamuoti meninę vertę turinčius kūrinius, bei palinkėjo skaitovams rasti brangiausią, įdomiausią knygą, kurią norėtųsi ne tik pasiūlyti draugui, bet kitais metais padeklamuoti meninio skaitymo konkurse.

Linkime Emilijai ir Karilei prasmingų tekstų bei sėkmės kituose meninio skaitymo konkursuose!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos