Knygos personažo diena

• Paskelbta: 2024-04-15

Nuo pat ankstyvo balandžio 12-osios ryto progimnazijoje ėmė vykti tikri stebuklai! Tarsi kas būtų mostelėjęs burtų lazdele, visi mokiniai dingo, o vietoje jų į mokyklą ėmė rinktis patys nuostabiausi knygų personažai. Įdomu, kokios fėjos čia taip pasidarbavo? O gal pats Haris Poteris su savo draugais išbandė naujus burtus? Dar didesnis stebuklas įvyko, kai patys personažai išsitraukė knygas ir ėmė jas skaityti! Gal jie ieškojo, kaip sugrįžti į savo knygą? O gal naujų draugų ir bendraminčių?

Pakalbinus linksmuosius personažus, kodėl jie skaito knygas, paaiškėjo, kad  skaitymas padeda tapti protingesniais, geresniais, leidžia nukeliauti į paslaptingas šalis, į kurias jokios kelionių agentūros nenuveš, tapti tikru herojumi ir ne tik atlikti labai svarbių žygdarbių, bet ir pajausti tai, ką jis jaučia (valio! - empatijos užuomazgos), priverčia susimąstyti, ką daryti, kad pasaulis taptų geresnis ir visiems čia gyventi būtų gera.

O kad jaunieji knygų mylėtojai įrodytų esą tikri herojai, turėjo įveikti visus jiems skirtus nemenkus išbandymus, po kurių laukė saldi staigmena, už kurią mokyklos bendruomenė dėkinga Balsių mokyklos tėvų asociacijos vadovei A. Jenkinienei.

Šventė baigėsi, bet knygų pasaulio stebuklai - neišsemiami! Tad linkime visiems, kad kiekvieną dieną kiekvienuose namuose jie džiugintų jus ir niekada nesibaigtų. Dalinkimės stebuklais, nes jie visuomet sugrįžta pas mus!