„Laiškas A. Lindgren veikėjui“

• Paskelbta: 2024-04-08

Ką daryti, jei negali susitikti su savo draugu, o ypač, jei tavo draugas yra mylimiausias knygos veikėjas? Be abejo – rašyti jam laišką!

Visą kovo mėnesį trukusio tarptautinio pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Laiškas A. Lindgren veikėjui“ organizatores džiugino mokinių laiškai, atkeliavę ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio lietuviškų mokyklų. Sulaukta daugiau nei penkiasdešimties kūrybiškų, išmoningų, nusijuokti ar susimąstyti skatinančių darbų. Konkursui pateikti laiškai atskleidė, kad jaunieji skaitytojai ir skaitytojos auga kūrybiškomis, empatiškomis asmenybėmis, kurios vertina ir brangina svarbiausias žmogiškąsias vertybes.

Džiaugiamės ir linkime dalyviams toliau puoselėti meilę knygai, semtis iš jų ne tik žinių, bet ir išdykėliškų gudrybių, išdrįsti nerti į dar neatrastas literatūrinio pasaulio gelmes.

Skelbiami tarptautinio pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Laiškas A. Lindgren veikėjui“ nugalėtojai.

Konkurso laureatė – Paula Povilėnaitė, Vilnius
Konkurso laureatė – Austėja Puzinaitė, Alytus