Stebuklo matematika

• Paskelbta: 2021-12-08

Artėja Kalėdos!

Tai šventė, kai visi laukiame savo svajonių išsipildymo ir stebuklų. Patys trokštame, prašome ir laukiame stebuklų – prisidėkime prie vieno iš jų kūrimo!

Kviečiame prisijungi prie mūsų adventinės gerumo akcijos „Stebuklo matematika“. Iki pat Kalėdų atostogų, atėję į mokyklą, pirmo aukšto fojė rasite skelbimą ir dėžę, į kurią kviečiame pasitarus su šeima paaukoti  ir atnešti maisto. Nuoširdžiai tikime, kad visi susitelkę įgyvendinsime „Stebuklo matematiką“, o surinktas maistas bus perduotas tiems, kuriems šiuo metu yra sunkiau, nei Jums ir mums. Laukiame atnešant negendančių maisto produktų.

Visa, kas bus surinkta,  bus perduota Vilniaus Šv. Kryžiaus atradimo (Kalvarijų) parapijos Caritas grupei ir Balsių bendruomenės atstovui.

Dėkojame! Kartu lauksime to stebuklo!