5-8 klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas

  • Paskelbė : Mokyklos administracija
  • Paskelbta: 2022-01-31
  • Kategorija: Pranešimai

Š. m. sausio 26 d. Vilniaus Balsių progimnazijoje vyko 5-8 klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas, skirtas vieno jauniausių lietuvių literatūros klasikų Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Skaitykla, kurioje vyko renginys, buvo papuošta septintų klasių mokinių parengtais projektais apie V. Mačernio gyvenimą ir kūrybą.

Renginio pradžioje 4 septintų klasių mokiniai pristatė meninę inscenizaciją – skaitydami asmeninius V. Mačernio laiškus, atskleidė poeto jausmus, mintis apie kūrybą ir gyvenimo prasmę. Vedėjai pasveikino renginio dalyvius ir svečius bei palinkėjo skaitovams sėkmės.

Meninio skaitymo konkurse dalyvavo 24 skaitovai, kurie meniškai skaitė pasirinktus lietuvių autorių tekstus. Skaitovus vertino direktoriaus pavaduotojas ugdymui Ramūnas Sinkevičius,  socialinio ir emocinio ugdymo mokytoja Audronė Masiukienė ir teatro mokytoja Gintarė Čepukonytė-Cechanavičienė.

Prizines vietas užėmė trys mokiniai: I vietą – Vanesa Jarmolovič (8d), II – Herkus Kaupelis (5g), III – Nojus Oleškevičius (7a).

Vilniaus miesto Meninio skaitymo konkurse progimnazijai atstovaus Vanesa Jarmolovič. Linkime skaitovei sėkmės!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Tvarkaraštis
  • Elektroninis dienynas
  • Registracija pokalbiui
  • Ugdymo aplinka
Naujienų archyvas