Erasmus projekto „Mūsų skirtumai - tai mūsų turtas“ veiklų tęsinys Italijoje

• Paskelbta: 2022-01-14

Po dvejų metų projektas ,,Erasmus“ vėl atsinaujino! Šį kartą išvykome į Italiją tyrinėti kultūrinio paveldo.

Mes apsigyvenome mažame Palestrinos miestelyje, netoli Romos. Viešbutyje susitikome su kitais projekto dalyviais: graikais, prancūzais ir rumunais.  Pirmąją dieną visi projekto dalyviai praleido Palestrinos miestelyje. Kartu su susirašinėjimo draugais italais ėjome į muziejus, bażnyčias, bendravome. Antrają dieną visų šalių atstovai keliavo autobusu į Romą. Visą dieną vaikščiojome ir apžiūrėjome žymiausius kultūrinius objektus.

Atėjus trečiajai dienai kepėme tradicinius italų sausainius, šiek tiek vėliau ėjome į vietinės mokyklos sporto salę sportuoti ir apžiūrėti mokyklos. Likusiais dienas (ketvirtadienį ir penktadienį) lankėmės įvairiuose aplinkiniuose miesteliuose, pilyse, muziejuose ir daug bendravome įvairiomis kalbomis.

Ypatingai smagu buvo gyventi viešbutyje visiems kartu, ten netgi surengėme šokių ir dainų vakarą.

Italijoje tikrai buvo labai smagu, daug pamatėme ir sužinojome, susiradome daug naujų draugų, išmokome geriau kalbėti angliškai, prancūziškai, netgi galime pasakyti kelis žodžius itališkai , graikiškai, rumuniškai.

Parengė mokiniai Martynas Dailidė ir Rusnė Sujetovaitė