Fizinio ugdymo pamokos kitaip

• Paskelbta: 2022-01-11

2021 metų gruodžio 21 dieną Balsių progimnazijoje svečiavosi klubo „Badminton Virus“ treneris Marius Šlaustas su kolege.

Vizito tikslas – supažindinti penktokus su badmintonu. Badmintonas yra fantastiškas užsiėmimas, nes jį greitai pamėgsta tiek berniukai, tiek mergaitės. Badmintonas puikiai tinka visiems, todėl ši sporto šaka turi daug pranašumų prieš kitas sporto šakas. Tai puiki fizinį mokinių aktyvumą skatinanti priemonė.

,,Badmintonas reikalauja judrumo. Labai svarbi koordinacija, taip pat daug dirba akys ir rankos“,-  pasakojo treneris Marius Šlaustas.

Penktų klasių mokiniai buvo mokomi badmintono pradžiamokslio. Mokiniai įgijo bazines žinias apie badmintono žaidimą ir azartiškai įsitraukė į badmintono pradmenų mokymąsi. Įgūdžių tobulinimą mokiniai vėliau tęs fizinio ugdymo pamokose. Džiaugiamės galėdami savo srities profesionalus pasitelkti supažindinimui su sporto šaka, kuri nėra tokia populiari tarp paauglių.