Švietėjiškos prevencinės pamokos

• Paskelbta: 2021-12-21

Gruodžio 2 dieną, bendradarbiaujant su VŠĮ ,,Vaikų linija” FRIEND programos koordinatore, suorganizuotas susitikimas su 3A, 3C, 3 F kl. mokiniais. Atstovė papasakojo mokiniams apie savanorių darbą organizacijoje, dažniausiai pasitaikančias kasdienines mokinių situacijas ir aptarė sprendimo būdus. Mokiniams buvo atsakyti visi klausimai.

Taip pat...

Gruodžio 7 ir 8 dienomis 4A, 4B, 4C, 4D klasės mokinius aplankė Vilniaus miesto Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnė. Ji mokinius supažindino su savo draugu meškiu ir vedė pamokėles apie viešąją tvarką mieste, tinkamą elgesį, triukšmą, augintinių priežiūrą. Su vaikais diskutavo apie elgesį viešumoje, nerašytų taisyklių laikymąsi ir saugų elgesį ant ledo ir prie vandens telkinių. Pareigūnė stengėsi atsakyti į visus vaikus dominančius klausimus.  Mokiniai dalinosi mintimis, reiškė savo nuomonę. Dėkojame pareigūnei už kartu praleistą laiką ir bendradarbiavimą.