Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“

• Paskelbta: 2022-04-11

Mums nepaprastai smagu pranešti, kad balandžio 4 d. Balsių progimnazijoje antrą kartą įvyko 6-tų klasių anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“. Tokie konkursai nepaprastai populiarūs Amerikoje. Jo metu net 17 šeštokų varžėsi kas taisyklingai paraidžiui ištars daugiausiai žodžių. Po įnirtingos kovos, kuriai ruošė anglų kalbos mokytojos Jurgita Miškinienė ir Vaida Stanevičienė, bei stebėjo ir vertino Dovilė Šarkūnaitė, Gerda Smirnovė, Asta Antulienė, bei savanorė iš Sakartvelo Mariam Inasaridzė, paskelbti nugalėtojai.

Trečią vietą iškovojo 6C klasės mokinys Joris Pintukas. Antrą vietą laimėjo 6C klasės mokinys Rojus Petrauskas. O visus iki vieno žodžius paraidžiui taisyklingai ištarė ir pirmos vietos nusipelnė 6B klasės mokinys Arnas Budrionis.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams ir konkursą profesionaliai vedusiems septintokams Žemynai Bartkutei bei Oskarui Digliui.

Dalyviai bei nugalėtojai apdovanoti diplomais bei maloniomis dovanėlėmis konkursui atminti.

O perfrazuojant mintį, kad tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo mažo žingsnelio, mes  drąsiai tariame - mes jau keliaujame.