8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

  • Paskelbė : Mokyklos administracija
  • Paskelbta: 2022-05-13
  • Kategorija: Pranešimai

Siekiant ugdyti mokinių domėjimąsi lietuvių kalba, lavinti mokinių kūrybiškumą ir saviraišką, balandžio mėnesį progimnazijoje buvo organizuota 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada. Joje dalyvavo septynios progimnazijos mokinės. I vietą mokyklos etape iškovojusi 8E klasės mokinė Rita Masiliūnaitė atstovavo progimnazijai Vilniaus miesto konkurse.

Nuoširdžiai sveikiname Ritą Masiliūnaitę, kuri Vilniaus miesto 8 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje, skirtoje vienam žymiausių XX a. menininkų Jonui Mekui paminėti, laimėjo II vietą.

„Manau, kad tokios olimpiados yra puiki proga pagilinti žinias, pasirengti laukiantiems egzaminams ir mesti iššūkį sau pačiam. Aišku, norint dalyvauti reikia atsakingai ruoštis, mokytis papildomai. Tad nuoširdžiai dėkoju savo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms Vidai Butienei, Ritai Vitanauskienei ir Ilonai Gustienei už pagalbą ir skirtą laiką“, - Rita Masilūnaitė. 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Tvarkaraštis
  • Elektroninis dienynas
  • Registracija pokalbiui
  • Ugdymo aplinka
Naujienų archyvas