Ugdymo karjerai renginys ,,Profesijų mugė“

• Paskelbta: 2022-05-05

Vilniaus Balsių progimnazijoje gegužės 4 d. vyko ugdymo karjerai renginys ,,Profesijų mugė“, kuriame mokinių tėvai  pristatė daugiau nei 30 skirtingų profesijų.

Renginio metu kiekvienos klasės mokiniai galėjo susipažinti bent su dvejomis skirtingomis profesijomis.

Didelio vaikų susidomėjimo sulaukė su tarnybiniais šunimis atvykusių policijos pareigūnų profesijos pristatymas, kurio metu moksleiviai apžiūrėjo policijos automobilį ir sužinojo įdomių faktų apie policijos pareigūnų darbo kasdienybę.

,,Profesijų mugės“ metu savo specialybes pristatę renginio dalyviai vaikams demonstravo atsineštas darbo priemones, tokiu būdu išsamiai supažindinami su savo veiklos specifika.

Ugdymo karjerai renginys ,,Profesijų mugė“ yra tradicinė nepamokinio ugdymo diena, kuri kasmet sulaukia didelio mokinių susidomėjimo.