Tolerancijos namas

• Paskelbta: 2022-11-16

Šiandien minime tarptautinę Tolerancijos dieną. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis - Tolerancijos namas.

Kvietėme mokytojus su mokiniais pakalbėti apie savo artimiausią aplinką, ten, kur gyvename. Kvietėme padiskutuoti: ar mokiniai pastebi, atkreipia dėmesį į žmonių tarpusavio santykius, tolerancijos / netolerancijos atvejus. Su vyresnių klasių mokiniais aptarėme pavyzdžius iš totalitarinių valstybių istorijos, kuomet daugeliu atvejų žmonės nebuvo saugūs savo namuose. Nes šių metų Tolerancijos dienos ženklas namas – skirtas aptarti tai, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje.

Nuoširdžiai dėkojame pradinių klasių mokiniams ir mokytojams už sukurtus nuostabius klasių Tolerancijos namus: 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1G, 2D, 2E, 2H, 2G, 3A, 3E.