Stebuklo matematika

• Paskelbta: 2022-12-01

Na štai... Metai ir vėl apsuko savo amžinąjį ratą ir mes vėl atsidūrėme Advento – laikotarpio, skirto pasiruošti Šv. Kalėdoms, pradžioje... Jau tas laikas... Jis viską įvertina: kai kuriuos dalykus negrįžtamai sunaikina, o kai kuriuos iškelia kaip vertingus ir palieka tęsti amžiams... Vienas tokių bemaž amžinų, Laiko įvertintų kaip vertingų dalykų – į susikaupimą, atidumą ir gerumą kviečiantis Advento laikotarpis. Jei dėmesingai apsižvalgysime, išvysime kiek daug aplink mus žmonių, kuriems pritrūksta gero žodžio, šypsenos, paslaugumo, apkabinimo ar... tiesiog maisto ant šventinio stalo... O Kalėdos... Tai juk tokia šventė, kai visi visi ligi vieno laukiame savo svajonių išsipildymo ir stebuklų...  O ar pamenate? Dievas – o juk Jis vienintelis ir nepakartojamas stebuklų Meistras – niekada nedaro stebuklų pats vienas! Visada ir bet kurį savo stebuklą Jis padaro tik tada, kai į jo kūrimą savo tegu ir labai menką indėlį įnešime mes, paprasti ir visai nestebuklingi žmonės. Ir tik šį – mūsų asmeninės aukos – indėlį turėdamas, Dievas stebuklingai jį padaugina, tuo mūsų nepagailėtu trupinėliu pamaitindamas ištisas minias žmonių... Tad, jei jau patys trokštame, prašome ir laukiame stebuklų, prisidėkime prie vieno iš jų kūrimo!

Šiemetinė mūsų adventinė gerumo akcija ir vėl vadinasi taip pat: „Stebuklo matematika“. Jos  šūkis ir esmė yra tokia: „Nori ką nors padauginti? Pas(si)dalink!“

Nuo gruodžio 2 dienos iki pat Kalėdų atostogų, atėję į mokyklą, jos pirmo aukšto fojė vėl rasite dėžę, į kurią kviečiame atnešti truputį maisto nuo savo asmeninio stalo... Nuoširdžiai tikime, kad stebuklu šis truputėlis bus padaugintas visiems, kuriems šiuo metu yra sunkiau, nei Jums... Laukiame atnešant negandančių maisto produktų: ALIEJAUS, CUKRAUS, ARBATOS, MAKARONŲ, KRUOPŲ, DRIBSNIŲ, MILTŲ, PUPŲ, ŽIRNIŲ, MĖSOS, ŽUVIES IR VAISIŲ KONSERVŲ, SUTIRŠTINTO PIENO, MARGARINO, SULTINIŲ, PLIKOMŲ SRIUBŲ, DŽIOVINTŲ VAISIŲ, RIEŠUTŲ, SAUSAINIŲ, SALDAINIŲ, ŠOKOLADO, KAVOS. (primygtinai prašome mokyklos akcijoje neaukoti pinigų!)

Visa, kas bus surinkta, bus perduota Vilniaus Šv. Kryžiaus atradimo (Kalvarijų) parapijos Caritas grupei ir (jei bus poreikis) Balsių bendruomenės atstovei Neringai Kleniauskienei, kad labiausiai vargstantieji per Šv. Kalėdas irgi būtų paliesti mūsų visų sukurto stebuklo...

Dėkojame! Kartu lauksime to stebuklo!