Kaziuko mugė'2023

• Paskelbta: 2023-03-06

Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero šventė gimė VII a., o XIX a. peraugo į mugę. Tad ir šiais metais kovo 3 d. mūsų mokyklą užliejo šurmuliuojanti, tradicine jau  tapusi, Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius bei bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Mokinių darbeliai džiugino mugės lankytojų akis. Svečiai ir pirkėjai galėjo įsigyti įvairių rankų darbo suvenyrų. Buvo prekiaujama papuošalais iš vilnos, karoliukų, molio darbeliais, vaško gaminiais, popieriaus lankstiniais. Prekystaliai linko nuo gausybės įvairiausių skanėstų: riestainių, saldainių, sausainių, vaflių, pyragų ir kitų kepinių. Džiugu, kad į šią šventę taip aktyviai įsitraukė visa Balsių progimnazijos bendruomenė: vaikai, tėvai, mokytojai.

Malonu, kad mugės dalyviai išsinešė namo ne tik gausių lauktuvių, bet ir šiltą pavasarišką nuotaiką.