Mano bendruomenė

• Paskelbta: 2023-03-15

Finansinio raštingumo ugdymo 2c, 2d, ir 2e klasių mokiniai sausio-vasario mėnesiais mokėsi pažinti finansinį pasaulį nuo ten, kur gyvena patys, t.y. nuo namų ūkių, kaimyninių parduotuvių, įstaigų.„Google“ žemėlapiuose ieškojo savo namų, tyrinėjo artimiausią aplinką - Balsių mikrorajoną. Diskutavo, ar patenkinti čia gyvenančių žmonių poreikiai, kokių įmonių ar įstaigų trūksta. Kurdami virtualias bendruomenes naudojo IT įrankius - Scratch, CoSpaces. Tardamiesi su draugais kūrė savo bendruomenių žemėlapius-piešinius. Vėliau tapo architektais ir kūrė miestus.

Mokinių darbai parodoje „Mano bendruomenė“ parodė, kad vaikai jau supranta sąvokas: bendruomenė, įmonė, noras ir poreikis. Mokiniai patobulino sprendimų priėmimų, kūrybiškumo, idėjų priėmimo įgūdžius.

Savo patirtį antrokai perdavė finansinio raštingumo ugdymo 1-ų klasių mokiniams.