Kontekstualios ir integruotos pamokos

• Paskelbta: 2023-09-27

Įgyvendinant mokyklos strateginį tikslą: sudaryti sąlygas sėkmingam mokinių mokymuisi, asmeninei ir mokyklos pažangai, rugsėjo 5-29 dienomis Balsių progimnazijoje 5-8 klasių mokytojai organizavo kontekstualias (už mokyklos teritorijos, t.y. kitose edukacinėse erdvėse) ir integruotas pamokas.

Šių pamokų metu, siekiant kiekvieno mokinio įtraukties, mokytojai ypatingą dėmesį skyrė žinių pritaikymui praktinėse veiklose, tyrinėjimui, aplinkos stebėjimui, analizei, tarpdalykinei integracijai ir bendrųjų kompetencijų ugdymui. Inovatyviai organizuojant pamokas sėkmingai buvo naudojama Vilniaus miesto savivaldybės iš projekto „Vilnius yra mokykla“ nupirkta gido įranga. Įgyvendinant pamokų mokymosi tikslus mokiniai atliko mokytojų parengtas užduotis ir projektinius darbus.

Mokiniai projektinių darbų rezultatais pasidalins klasių  informaciniuose stenduose ir su mokyklos bendruomene.