„Inclusion and Diversity“

• Paskelbta: 2024-04-26

Mūsų mokykla dalyvauja Erasmus + projekte  „Inclusion and Diversity“. Projekto tikslas - dalintis patirtimi  apie įtraukiojo ugdymo gerinimą, turint omenyje ne tik spec. ugdymosi poreikių turinčius mokinius, bet visus mokinius bendrai, atsižvelgiant į jų socialinius, emocinius ir fizinius ypatumus, kad visi mokykloje jaustųsi gerai.

Projekte dalyvauja 5 šalys: Liuksemburgas, Vokietija, Nyderlandai, Airija ir Lietuva.

Balandžio 16-19 dienomis trys mokytojos -  Loreta Rouabhi, Asta Indrašienė bei Vaida Stanevičienė - lankėsi Vokietijoje, Bad Homburg mieste. Ten svečiavosi Grundschule Dornholzhausen pradinėje mokykloje, kur stebėjo pamokas, analizavo, kaip atsiskleidžia įtraukusis ugdymas, dalijosi savo patirtimi.