Prašymas skirti 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio dalį

• Paskelbta: 2024-04-19

Šiuo metu yra pajamų deklaravimo metas ir visi turite galimybę skirti savo 1,2% gyventojų pajamų mokesčio dalį prasmingiems dalykams. Greičiausiai tai paskutiniai metai, kai dar galime šią pajamų mokesčio dalį skirti biudžetinėms įstaigoms, taigi mums Jūsų parama labai svarbi turtinant mūsų mokymosi aplinkas.

Balsių progimnazija nuolat siekia įgyvendinti savo strateginius tikslus, gerinti mokinių ugdymosi kokybę atnaujinant savo mokymo priemonių bazę, įsigyti interaktyvias lentas, įsirengti laboratoriją. Kiekvienais metais stengiamės įsigyti inovatyvių priemonių mokiniams, norime skatinti mokinius už padarytą pažangą, apmokame mokinių išvykas į Vilniaus miesto bei šalies olimpiadas, konkursus, varžybas, renginių metu steigiame prizus ir visa tai mums pavyksta įgyvendinti dėka Jūsų geranoriškumo.

Dėkojame visiems, kurie skiriate savo 1,2% gyventojų pajamų mokesčio dalį Balsių progimnazijai arba Balsių mokyklos tėvų asociacijai.

Paramos gavėjų rekvizitai:
Vilniaus Balsių progimnazija 302589995