Angliškų eilėraščių deklamavimo konkursas

• Paskelbta: 2022-03-07

Š.m. kovo 3 d. Vilniaus Balsių progimnazijoje trečią kartą vyko Angliškų eilėraščių deklamavimo konkursas. Dalyvavo 14 septintų klasių mokinių, kurie buvo išmokę puikius amerikiečių ir britų autorių kūrinius.

Renginį vedė šaunieji 7a klasės mokiniai - Nojus Oleškevičius ir Marija Vaičiūnaitė, o dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga komisija - teatro ir SEU mokytoja Audronė Masiukienė, anglų k. mokytojos Vaida Stanevičienė ir Jurgita Miškinienė.

Šių metų prizines vietas užėmė: Žemyna Bartkutė, 7e klasė (I vieta), Marija Vaičiūnaitė, 7a klasė (II vieta), Goda Miškinytė, 7c klasė (III vieta). Sveikiname!

Dėkojame visiems dalyviams už jų meilę poezijai, norą dalyvauti ir savitą išraišką, taip pat mokinius ruošusioms anglų k. mokytojoms Olgai Perepečienei, Dovilei Šarkūnaitei ir Astai Antulienei. Ačiū knygynui „Litterula“ už įsteigtus prizus.