Nepamokinės muziejų dienos

• Paskelbta: 2022-10-05

Rugsėjo 26-27 dienomis Vilniaus Balsių progimnazijoje vyko nepamokinės muziejų dienos. 5-8 klasių mokiniai vyko į įvairiausius Lietuvos muziejus Trakuose, Kernavėje, Vilkaviškio raj., Ožkabaliuose, dalyvavo edukacijose Dūkštų pažintiniame take, Lietuvos centriniame archyve, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, Vilniaus bastėjoje,  J. Basanavičiaus sodyboje-muziejuje, Varnikų pažintiniame take, Užutrakio dvare, Trakų AJ Šokolado skulptūrų muziejuje, Energetikos ir technikos muziejuje,  Šiaulių „Rūtos“ šokolado fabrike ir muziejuje, Šiaulių V. Kavaliauskienės katinų muziejuje,  Kukurūzų labirinte,  Iliuzijų muziejuje, Trakų Vokės dvaro sodyboje, Biržų duonos kepykloje, Kirkilų apžvalgos bokšte, Vilniaus Operos ir Baleto teatro edukacijoje, Kauno Karo muziejuje, Mineralų muziejuje.

Dalinamės džiaugsmingomis akimirkomis!