5-8 klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas

  • Paskelbė : Mokyklos administracija
  • Paskelbta: 2023-01-25
  • Kategorija: Pranešimai

Prieš 700 metų Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas, rašydamas Vakarų Europos piliečiams skirtą laišką, paminėjo Vilniaus miesto vardą. Šešiuose, mitais ir prietarais apaugusiuose laiškuose, Vilnius pasauliui pristatomas kaip valdovo miestas, kaip sostinė – „in civitate nostra Vilna“.

Vilniaus miesto 700 metų jubiliejaus šventei paminėti Vilniaus Balsių progimnazijoje sausio 24 d. vyko 5-8 klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas. Konkurso vedėjai priminė renginio dalyviams bei svečiams, kuo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino laiškai šiandien svarbūs mūsų tautai.

Šiemet Meninio skaitymo konkurse dalyvavo 26 skaitovai, kurie skaitė lietuvių rašytojų kūrinius Vilniaus tema. Skaitovus vertino direktoriaus pavaduotojas ugdymui Ramūnas Sinkevičius, socialinio ir emocinio ugdymo mokytoja Audronė Masiukienė, teatro mokytoja Gintarė Čepukonytė-Cechanavičienė, pradinių klasių mokytoja Živilė Ežerskienė ir bibliotekininkė Sandra Ramoškienė.

Prizines vietas užėmė keturi mokiniai: I vietą pasidalijo Kasparas Simuntis (8F) ir Liepa Veronika Borevičiūtė (7E), II vietą pelnė Karolis Vasarevičius (8C), III vietą – Sonata Baloban (8D).

Šiemet Vilniaus miesto Meninio skaitymo konkurse progimnazijai atstovaus Kasparas Simuntis ir Liepa Veronika Borevičiūtė. Linkime skaitovams sėkmės!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos