5-tų klasių mokinių istorijos konkursas

  • Paskelbė : Mokyklos administracija
  • Paskelbta: 2023-05-16
  • Kategorija: Pranešimai

2023 m. gegužės 5 dieną Vilniaus Balsių progimnazijos mokykloje įvyko 5-tų klasių mokinių istorijos konkursas „Pažink Lietuvos istoriją“, kuris buvo skirtas paminėti spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos bei Vilniaus 700 metų jubiliejaus.

Kiekvienos klasės mokinių grupė dalyvavo įdomioje ir įtraukiančioje viktorinoje, kurią sudarė trys etapai ir tik po atkaklios žinių kovos paaiškėjo Lietuvos istorijos žinovai. Viktorinoje nugalėtojais tapo šios komandos: I vieta – 5 f klasė, II vieta – 5 a klasė, III vieta – 5 e klasė. Nugalėtojai apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis, o vis dalyviai – padėkomis. O svarbiausia, kad mokiniai sužinojo daug naujų faktų apie Lietuvos didingą praeitį ir praplėtė savo akiratį!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Tvarkaraštis
  • Elektroninis dienynas
  • Registracija pokalbiui
  • Ugdymo aplinka
Naujienų archyvas