„Augame kartu su eilėraščiu“

• Paskelbta: 2024-05-17

Lietuvos mokyklos buvo pakviestos dalyvauti jubiliejinio – 60-ojo tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris“ moksleivių poezijos skaitymuose „Augame kartu su eilėraščiu“.

Gegužės 15 d. kartu su kūrybingiausiaus ir drąsiausiais mokiniais iš 5A, 5E, 5F ir 5G vykome į Rašytojų klubą dalyvauti festivalio moksleivių skaitymuose.

Per tą trumpą laiką vaikai nuoširdžiai kūrė savo pirmąsias eiles įvairiomis gyvenimo temomis, daugiausia knygų skaitymo svarbos tema (beje, šiuo metu per literatūros pamokas penktokai neseniai susipažino su svarbiausiu poezijos žanru - eilėraščiu).

Jauki ir puošni Rašytojų sąjungos aplinka, draugiški ir šilti renginio vedėjai leido vaikams pasijusti jaunaisiais poetais. Vaikai buvo apdovanoti gausiais plojimais, komplimentais ir festivalio knygomis.