Eurovizija atkeliavo į mokyklą

• Paskelbta: 2024-05-15

Nors buvo skelbiama, kad šiųmetis Eurovizijos konkursas jau 68-asis, leiskite su tuo nesutikti, mat mūsų progimnazijos pradinio ugdymo filialas gyvuoja tik ketverius metus, tad mums Eurovizija tėra 4-oji!

Spontaniškai užgimusi idėja prisijungti prie geltonosios bangos grupei „The Roop“ palaikyti nejučia tampa tradicija. Jau ketvirti metai bendromis išradingų kolegų pastangomis įrengiama Eurovizijos sienelė, prie jos noriai fotografuojasi vaikai ir darbuotojai, niūniuodami Lietuvos atstovų Eurovizijoje dainas, o šiais metais sienelę ypač papuošė grupė „Gyvo garso studija“, atlikusi Silvester Belt dainą „Luktelk“, kurią nuoširdžiai traukė 1-3 klasių mokiniai ir mokytojai.

Dėkojame kasmetei mūsų sienelės fono kūrėjai mokytojai Jolitai Jančiauskienei ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui Renatai Jonušauskienei už rekvizitus, o visiems kolegoms - už idėjas, palaikymą ir dalyvavimą.
Kurkime šventę vieni kitiems!