Kelionė į Junibacken muziejų

• Paskelbta: 2024-05-10

Gegužės 6-8 dienomis šauniausia ir labiausiai apsiskaičiusi 4-okų grupė keltu kėlėsi į Švediją ir lankėsi Stokholme, Junibacken muziejuje, kur vaikystės traukinukas palydėjo vaikus pas ten įsikūrusius rašytojos Astrid Lindgren knygų personažus. Į džiugų susitikimą atvyko Karlsonas, Ronja, Pepė Ilgakojinė, broliai Liūtaširdžiai.

Prisibėgioję po Vilą Vilaitę, pajodinėję Pepės arkliu, puikiai praleidę laiką visose žaidimų erdvėse vaikai aprašė ir muziejui įteikė savo įspūdžius ir palinkėjimus, o mainais gavo švedišką padėką už apsilankymą.

Dėkojame kelionės sumanytojai mokytojai Loretai, idealios tvarkos ir drausmės saugotojai mokytojai Silvijai, knygų lobyno puoselėtojai bibliotekininkei Sandrai, šauniausiai vertėjai Marijai, kelionės organizatoriui Makaliui ir rūpestingiems tėveliams.

Patikėkite, knygų skaitymas tikrai „veža“!