Balsių progimnazijoje BC Wolves ambasadoriai

• Paskelbta: 2024-05-08

Balsių progimnazijoje viešėjo krepšinio legendos - broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai, bei Vilniaus BC Wolves krepšininkai Vaidas Kariniauskas ir Arnas Beručka.

Per ilgos karjeros metus daugybę iššūkių įveikę Lietuvos rinktinės žaidėjai, įprasmindami metus, praleistus krepšinio aikštelėje, nuoširdžiai dalinosi savo sukaupta patirtimi, siekė įkvėpti moksleivius siekti ne tik sportinių, bet ir gyvenimo tikslų. Krepšininkai ragino mokinius siekti geresnių mokymosi rezultatų, nes kaip akcentavo broliai, žinios, geresni gebėjimai atveria didesnes galimybes tolimesnei žmogaus karjerai. Pateikė daug įvairių pavyzdžių, kaip siekiant tikslų labai svarbu pasitikėti savo jėgomis, turėti artimųjų palaikymą, planuoti savo laiką ir būti disciplinuotais laikantis dienotvarkės. Krepšininkai atsakė į visus mokinių pateiktus klausimus, dalino prizus už pateiktus įdomius klausimus, padovanojo mokiniams per šimtą bilietų į krepšinio varžybas. Buvo organizuotas baudų metimo blic turnyras. Kad sąlygos būtų kiek įmanoma vienodesnės, profesionalai mėtė sėdėdami ant Gymnic kamuolių. Mokinių azartas bei noras, patirties ir įgūdžių turinčių krepšininkų neįveikė. Renginio metu vyravo gera nuotaika ir abipusis nuoširdus bendravimas. Dėkojame svečiams už apsilankymą ir pozityvumą.