Ugdymo karjerai renginys „Profesijų mugė“

• Paskelbta: 2024-05-06

Gegužės 3 dieną mokykloje tradiciškai susirinko apie 30 iniciatyvių tėvelių, Balsių bendruomenės narių ir mokiniams pristatė savo profesijas nepamokinės mokymosi dienos metu.

Vyko teismo procesai, buvo teikiama pirma pagalba, mokiniai išklausė bitininkystės pradžiamokslį,  patys tikrino ar mokykla atitinka higienos normas (kaip ir tikėjomės - 100 procentų!). Sužinota apie madingiausius šunų ir kačių kirpimus, kovos menus, darbo televizijoje specifiką, klasikinių baldų gamybą ir dar daug visko teoriškai ir praktiškai. Šiais metais neapsiribota mokyklos pastatu. Kelios klasės iškeliavo tiesiai į tėvelių darbovietes ir ten praleido visą rytą.

Ne vienas tėvelis grįžo į mokyklą jau ne pirmą kartą. Lauksime Jūsų ir kitais metais!