Išvyka į biblioteką

• Paskelbta: 2022-10-13

Spalio 11 d. 2f ir 2g klasės mokiniai lankėsi Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Čia jie susipažino su Vaikų ir jaunimo literatūros skyriumi, įdėmiai apžiūrėjo ir kitus bibliotekos skyrius. Didžiausio susidomėjimo sulaukė Muzikos ir vizualiųjų menų skaitykla bei dirbtuvės „Pats sau“.

Jaukioje vaikams pritaikytoje erdvėje antrokai kartu bibliotekos darbuotojomis skaitė bežodes knygas. Visi išbandė rašytojo-pasakotojo vaidmenį kurdami savo istoriją. Aptarimo metu nuskambėjusios mokinių įžvalgos džiugina: „Kurti labai smagu, nes nuo tavęs priklauso, kas nutiks!“, „Jaučiuosi, tarsi skrisčiau aukštai aukštai...“, „Oho! Yra ir „kietų“ knygų!“, „Jaučiu, kad parašysiu  tūkstantį knygų!“, „Noriu čia gyventi ir perskaityti visas knygas.“

Mokytojų Jolitos ir Ingridos palinkėjimas mokiniams – užkrėsti šiuo „virusu“ kuo daugiau draugų ir tėvelių ir niekada nepamiršti kelio į šviesos ir kūrybiškumo pasaulį.