Socialinio emocinio ugdymo mokymai

• Paskelbta: 2022-10-21

Šįkart norime iš tiesų pasidžiaugti ir pasigirti, kokį smagų laiką turėjome.

Šauni ir didelė mūsų mokytojų komanda dalyvavo socialinio emocinio ugdymo mokymuose, kuriuose gilinome jau turimas žinias, ausis įtempę klausėme naujos informacijos, kurią su nekantrumu skubėsime pritaikyti praktikoje. Daug diskutavome apie socialinių-emocinių įgūdžių ugdymo integravo būtinybę  į visą ugdymo procesą, taikymą visose pamokose, siekiant maksimalaus rezultato kuriant atvirą, sveiką, darbingą, protingą, kūrybingą ir socialiai atsakingą žmogų.

Po intensyvaus darbo mokymuose grįžtame į mokyklą kupini jėgų, su mintimis: „Šie mokymai buvo apie išmintingą mokytojavimą, nukreiptą į žmogų, švietimą, skirtą mokiniui, apie socialinio-emocinio ugdymo pagrindą ar pamatus, ant kurio tvirtai stovės žinių ir kompetencijų dangoraižis. Tai buvo tarsi žiupsnelis adrenalino, rieškučios naujovių, didžiulis glėbys mūsų mokyklos atstovų sukeltų puikių emocijų ir visa vainikuojantis supratimas kas?, kodėl? ir kaip?  Interaktyvus, naudingas, prasmingas laikas su kolegomis – Balsių komanda.“

Nuo šiol mūsų mokykloje gyvenimo įgūdžių ugdymo programoms įgyvendinti turime dar daugiau kompetentingų mokytojų.