Europos kalbų diena

• Paskelbta: 2023-10-05

Rugsėjo 28 d. Balsių mokykloje minėjome Europos kalbų dieną. Šios šventės pagrindinis tikslas - papasakoti mokiniams apie kalbų mokymosi svarbą ir išskirti kalbas, kurių mokėjimas didintų daugiakalbystę ir tarpkultūrinį supratimą.

Visą savaitę mokiniai galėjo grožėtis įvairiausiais, savo rankomis darytais stendais, kuriuose buvo galima rasti įvairios informacijos apie kalbas. Tiek pradinę mokyklą, tiek progimnaziją puošė mokinių darbai, plakatai bei vėliavos.

Pradinių klasių mokytojos organizavo didelį vaikų susidomėjimą sulaukusį žaidimą „Pažink kalbas“. O progimnazijoje ilgųjų pertraukų metu

O progimnazijos mokytojai organizavo aktyviąsias pertraukas, kurių metu buvo galima ateiti ir sudalyvauti įvairiose veiklose mokantis anglų k., vokiečių k. rusų k.  greitakalbių, ispanų kalbos frazių bei spėlioti dainas.